Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Lapiduch.cz  


Jméno:
Heslo:
 
Klub Due South (kategorie Televize - V ODPADU) moderuje FOX.

"Thank you kindly."

Vše začalo v severozápadním teritóriu Kanady v Yukonu, kde zavraždí kanadského policejního důstojníka Roberta Frasera . Jeho syn konstábl Benton Fraser přesto požádá o převelení na kanadský konzulát v Chicagu, kam vedou vrahovy stopy. V americké metropoli se seznámí s detektivem Rayem Vecchioem , který má na starosti případ zavraždění jeho otce. Problémy mezi dvěma úplně rozdílnými muži jsou však jasné už na první pohled od začátku. Fraserovo perfektní vystopování a přehnaně slušné chování přivázejí městského člověka, navíc taliánského původu, k šílenství. Ray považuje za ztrátu času pomáhat starým dámám přejít přes cestu. Chicago je podle něho džungle, kde přežije jen nejlepší a nejsilnější. Ovšem oba se stanou dobrými přáteli a skvělým týmem. Na začátku třetí série se Fraser vrací z dovolené, ale detektiv Ray Vecchio záhadně zmizel. Na policejní stanici se všichni zdráhají. Fraser se střetává s neznámým chlapíkem, který tvrdí, že on je jeho bývalí partner Ray. Nakonec se Fraser dozví, že jeho nový partner Stan Kowalski se snaží krýt Raye při akci v podsvětí.

Paul Gross (Constable Benton Fraser)David Marciano (Det. Ray Vecchio)Callum Keith Rennie (Det. Stanley Raymond Kowalski)Draco, Lincoln (Diefenbaker)Tony Craig (Det. Jack Huey)Daniel Kash (Det. Louis Gardino)Beau Starr (Lieutenant Harding Welsh)Catherine Bruhier (Policejní úřednice Elaine Besbriss)
Camilla Scott (Inspector Margaret Thatcher)Anne Marie Loder (Asistentka státních právních zástupců Stella Kowalski)Ramona Milano (Francesca Vecchio)Gordon Pinsent (Inspector Robert Fraser)Tom Melissis (Det. Thomas E. Dewey)

Aktuální vysílání seriálu
Přehled vysílacích časů...

Oficiální stránky seriálu (www.duesouth.com)
České stránky seriálu (www.tour-de-france.cz/duesouth)

  Nastavení klubu a práv     Duchacek     Kluby     Přítomní     Oblíbené     Lapiduch    Odhlásit 
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
[ 1488 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
amandine Amandine Soudím, že pánbůh tvoříc člověka - PŘECENIL svoje možnosti.//Pravda bolí. 25.1.2004 15:36  1

Jeee, supeeeeer:o)

[ 1488 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
REKLAMA
Serverhousing poskytuje NWT Computer, s.r.o.
(c) 2004 Lapiduch.cz   
Kontakt: webmaster@lapiduch.cz