.. Zprávy ..
     .. Archív zpráv ..
     .. Info ..
     .. Ocenění ..
     .. Herci ..
     .. Postavy ..
     .. Štáb ..
     .. Kaskadéři ..
     .. České znění ..
     .. Epizody ..
     .. Původ názvů epizod ..
     .. Místa natáčení ..
     .. Hudba ..
     .. Scénář ..
     .. Titulky ..
     .. FAQ ..
     .. Zkratky ..
     .. R.C.M.P. ..
     .. TV ..
     .. Fan Fiction ..
     .. Audio ..
     .. Fotografie ..
     .. Video ..
     .. DivX/XviD Subtitles ..
     .. Soundtracky ..
     .. Zboží ..
     .. Fan kluby ..
     .. Odkazy ..
     .. Webrings ..
     .. Fórum ..
     .. Kniha návštěv
     .. Klub na Lapiduch.cz (kopie) ..
     .. Klub na Lopuch.cz (kopie) ..

   :: For English speaking visitors ::
     .. News ..
     .. News Archive ..
     .. Episode Guide ..
     .. Music ..
     .. Fan Fiction ..
     .. Photos ..
     .. DivX/XviD Subtitles ..
     .. Soundtracks ..
     .. Merchandise ..
     .. Webrings ..
     .. Message Board ..
     .. Guestbook

.. Kontakt / ContactTOPlist

 
.. Epizody - 34. epizoda ..


Originální název: Some Like It Red
Český název: Někdo to rád červené
Scénář: Luciano Comici, Elizabeth Comici
Režie: Gilbert Shilton
Premiéra: 28. března 1996 (Kanada), 29. března 1996 (USA); 6. ledna 1997 (Lucembursko)
Repríza v ČR: 11.3.2004
Titulky .. Fotografie .. Audio .. Video .. Hudba .. Scénář .. DivX Subtitles

Synopse:
Fraser v převleku za učitelku dívčí školy Ms. Fraserovou pátrá po zmizelé Celine, žačce Rayovy dávné lásky, nyní jeptišky Annie. Pátrání ho nakonec zavede až k tajné skrýši, plné drahocenností, kterou si na území školy vybudoval v třicátých letech jeden z blízkých společníků Al Caponeho. Dál úspěšně pokračuje sbližování Frasera s jeho nadřízenou, inspektorkou Margaret Thatcherovou - a pokud se vám nepodaří objevit pilotní film plus devět dalších natočených epizod, nikdy se nedovíme, jak to ve skutečnosti dopadlo.

Detailní popis:
Jedna z dívek (Celine) z kláštera uteče a spolu s Toddem prodává věci, které ukradla z kláštera. Ray s Fraserem jdou mezitím do baru pro láhev Scotské whisky (poslední ve městě), protože přijede na návštěvu generální superintendant. Ray tam ale potká starou přítelkyni (chodili spolu), Anne. Když chce Anne náhle odejít, Ray jde za ní, aby neodcházela, ale jeden chlap v baru ji chce bránit a strhne se rvačka, při níž Fraser rozbije láhev Whisky.

Aby bylo možné někoho poslat do kláštera odkud je Celine, musí to být žena. Když Ray sehnal jednu policajtku, na poslední chvíli to odřekla. Fraser se rozhodne převléknout za ženu. Když pak přijde na stanici, Ray ho nemůže ani poznat. Jedou tedy do kláštera, kde ji sestra Anne odvede do třídy, kam chodila Celine (její kamarádka je Melissa).

Po skončení vyučování navštíví Fraser Melissu, kde najdou Celinin deníček. Melissa mu její deníček půjčí. Když Ray odváží Frasera na konzulát, Fraser si čte v deníčku a převléká se, uvědomí si při tom, že opravář Todd v klášteru nosí neobyčejně vzácné hodinky.

Ray si po příjezdu na stanici nechá zjistit adresu Todda S. a vydá se tam. Po příjezdu jde Ray do jeho bytu a zároveň do nedalekého starožitnictví jde Todd a Celine prodat vzácnou věc. Při odchodu je začne prodavač sledovat dodávkou. Když si toho oba všimnou, utíkají pryč... Todd však vběhne pod auto. Celine uteče a Ray, který je nedaleko v jejich bytě, rychle přiběhne. Todd je mrtvý.

Vyšetřování pokračuje... Ray a Fraser navštíví starožitnictví a přitom zjistí, že ukradené věci jsou z kláštera. Celine mezitím navštíví Melissu a chce po ní, aby s ní utekla. Ray zajede za svým strýčkem do domova důchodců a zeptá se ho jak je to se zbraní Eliotta Nesse. Ray se od strýčka dozví, že zbytek věcí je pod klášterem.

Ray, Fraser a Melissa jdou na diskotéku do kláštera. Celine si jde zároveň pro další věci sklepením. V 8 hodin Melissa odejde z diskotéky, za ní Wanda a Tiffany, a pak Fraser s Rayem. Mezitím Celine přepadnou chlapíci ze starožitnictví a chtějí po ní, aby jim řekla, kde je zbytek věcí.

Když se Ray s Fraserem dostanou až k Celine, ztrhne se rvačka. Výsledkem je, že při rvačce Fraser zachrání láhev Whisky, kterou Melissa hodí po jednom chlapíkovi, a množství objevených vzácných věcí půjde na pomoc klášteru.

<<< 33. epizoda - Hvězdný muž (Starman)
35. epizoda - Bílý muži neumí skákat (White Men Can't Jump To Conclusions) >>>

 

Copyright © 2000 - 2006